Но-шпа табл. 40 мг фл. №100 инструкция и цены

?
  • Но-шпа табл. 40 мг фл. №100 инструкция и цены
  • Производитель: Chinoin (Венгрия)

Но-шпа цена

  • 175.82 грн
- +

Цены в аптеках Киева: 175.82 - 276.60 грн

Средняя цена в Киеве: 226.21 грн

Вы экономите: 50.39 грн

Код товара: 3862

Но-шпа описание

Лекарственное средство: НО-ШПА (NO-SPA)
Форма выпуска: таблетки №100
Группа: средства, применяемые при функциональных расстройствах со стороны желудочно-кишечного тракта
Подгруппа: папаверин и его производные
Состав: Дротаверина гидрохлорид - 40 м (Drotaverini hydrochloridum)

Но-шпа инструкция

склад 1 таблетка містить 40 мг дротаверину гідрохлориду;

допоміжні речовини: магнію стеарат, тальк, повідон, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат.

Форма випускуТаблетки.

Фармакотерапевтична групаЗасоби, які застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Код АТС А03А D02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.Дротаверин – похідне ізохіноліну, який виявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру шляхом пригнічення дії ферменту фосфодіестераза ІV    (ФДЕ ІV), що спричиняє збільшення концентрації цАМФ і, завдяки інактивації легкого ланцюжка кінази міозину (MLCK), до розслаблення гладкого м'яза.

In vitro дротаверин пригнічує дію ферменту ФДЕ ІV і не впливає на дію ізоферментів фосфодіестераза ІІІ (ФДЕ ІІІ) і фосфодіестераза V (ФДЕ V). ФДЕ ІV має велике функціональне значення для зниження скорочувальної активності гладких м’язів, тому вибіркові інгібітори цього ферменту можуть бути корисними для лікування хвороб, які супроводжуються гіперрухливістю, а також різних захворювань, під час яких виникають спазми шлунково-кишкового тракту. 

У клітинах гладких м’язів міокарда та судин цАМФ гідролізується здебільшого ізоферментом ФДЕ ІІІ, тому дротаверин є ефективним спазмолітичним засобом, який не має значних побічних ефектів із боку серцево-судинної системи та сильної терапевтичної дії на цю систему. 

Дротаверин ефективний при спазмах гладкої мускулатури як нервового, так і м’язового походження. Дротаверин діє на гладку мускулатуру шлунково-кишкової, біліарної,  сечостатевої  та судинної систем, незалежно від  типу їхньої автономної іннервації. 

Він посилює кровообіг у тканинах завдяки своїй здатності розширювати судини.

Дія дротаверину є сильнішою за дію папаверину, абсорбція більш швидка та повна, він менше зв'язується з білками сироватки крові. Перевагою дротаверину є також те, що на відміну від папаверину, після його парентерального введення не спостерігається такого побічного ефекту, як стимуляція дихання.

Фармакокінетика.Дротаверин швидко та повністю абсорбується після перорального застосування. Він у високому ступені (95–98%) зв’язується з білками плазми крові людини, особливо з альбуміном, гама- та бета-глобулінами. Максимальна концентрація досягається протягом 45–60 хвилин після перорального застосування. Після первинного метаболізму 65% введеної дози надходить до кровообігу в незміненому вигляді.

Метаболізується в печінці. Напівперіод біологічного існування становить 8–10 год.

За 72 год дротаверин практично повністю виводиться з організму, більш ніж 50% виводиться із  сечею  та  приблизно 30% – з калом. В основному дротаверин виводиться у формі метаболітів, у незміненій формі в сечі не виявляється.

Показання для застосуванняЗ лікувальною метою дорослим та дітям старше 1 року при:

·           спазмах гладкої мускулатури, пов’язаних із захворюваннями біліарного тракту:  холецистолітіазі, холангіолітіазі, холециститі, перихолециститі, холангіті, папіліті;

·           спазмах гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіазі, уретеролітіазі,  пієліті, циститі, тенезмах сечового міхура.

Як допоміжне лікування при:

·         спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті, спастичному коліті із запором і синдромі подразненого кишечнику, що супроводжується метеоризмом;

·         головному болю напруження;

·         гінекологічних захворюваннях (дисменорея).

Спосіб застосування та дози

Дорослі:  звичайна середня доза становить 120–240 мг на добу за 2–3 прийоми.

Діти віком від 1 до 6 років: звичайна середня доза становить 40–120 мг на добу  за          2–3 прийоми.

Діти віком старше 6 років:  звичайна середня доза становить 80–200 мг на добу за         2–5 прийомів.

Побічна діяПобічна дія, що спостерігалася під час клінічних досліджень и принаймні можливо була спричинена дротаверином, розподілена за системою органів та частотою виникнення: дуже поширені  (> 1/10),  поширені  (> 1/100, <1/10), непоширені               (> 1/1 000, <1/100), поодинокі (> 1/10 000, <1/1 000), вкрай поодинокі (<1/10 000).

Шлунково-кишкові порушення. Поодинокі: нудота, запор.

Порушення нервової системи. Поодинокі: головний біль,  запаморочення, безсоння.

Серцево-судинні порушення. Поодинокі:  прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до дротаверину або будь-якого компонента препарату. Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду). Дефіцит лактази, галактоземія або синдром мальабсорбції глюкози-галактози. Період годування груддю. Діти віком до 1 року.

ПередозуванняНе існує даних щодо передозування дротаверину. При передозуванні пацієнт повинен знаходитися під ретельним спостереженням лікаря та отримувати симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендується викликати блювання та/або  промити шлунок.

Особливості застосуванняЗастосовувати з особливою обережністю при гіпотензії.

Кожна таблетка препарату Но-шпаÒ містить 52 мг лактози. При застосуванні відповідно до рекомендованих доз в організм може надійти до 156 мг лактози за 1 прийом, що може спричинити скарги з боку шлунково-кишкового тракту у пацієнтів, які страждають на непереносимість лактози.

Не застосовувати для лікування хворих, які страждають на дефіцит лактази, галактоземію або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.

З обережністю застосовувати для лікування дітей оскільки досліджень дії дротаверину на дітей не проводилося.

Вагітність. Як показали результати ретроспективних клінічних досліджень, пероральне застосування препарату не спричиниало жодного випадку тератогенності та ембріотоксичності. Однак необхідно з обережністю призначати препарат вагітним жінкам.

Годування груддю. Через відсутність даних відповідних досліджень, в період лактації застосування препарату не рекомендується.

Вплив на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги. Якщо у пацієнтів після застосування препарату спостерігається запаморочення, вони повинні уникати потенційно небезпечних занять, таких як керування автомобілем і виконання робіт, що потребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобамиІнгібітори фосфодіестерази (Но-шпаÒ, папаверин) знижують антипаркінсонічний ефект леводопи.

Слід з обережністю застосовувати препарат Но-шпаÒ одночасно з леводопою, оскільки антипаркінсонічний ефект останньої зменшується, а ригідність та тремор посилюються.

Умови та термін зберіганняЗберігати у недоступному для дітей місці.

·         Таблетки Но-шпаÒ в блістері  зберігати в оригінальній упаковці при температурі нижче +30°С.

·         Таблетки Но-шпаÒ у флаконі зберігати у захищеному  від світла місці при кімнатній температурі (від +15°С до +25°С).

Термін придатності – 5 років.

Умови відпускуБез рецепта.

Упаковка

·         По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

·         По 100 таблеток у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.

Власник торгової ліцензії«САНОФІ-АВЕНТІС Прайвіт Ко. Лтд.», Угорщина / «SANOFI-AVENTIS Private Co. Ltd.», Hungary.

1045 Budapest  Тo u. 1-5,  Hungary.

Виробник«ХІНОЇН Завод Фармацевтичних та Хімічних Продуктів Прайвіт Ко. Лтд.» («ХІНОЇН Прайвіт Ко. Лтд.»), Угорщина / «CHINOIN Pharmaceutical and Chemical Works Private Co. Ltd.» («CHINOIN Private Co. Ltd.»), Hungary.

Адреса2112 Veresegyhaz, Levai u. 5, Hungary.

Но-шпа отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Доставка и оплата Каталог Пригласить друга Контакты Регламент Facebook