Энгистол табл. контейнер №50 инструкция и цены

?
  • Энгистол табл. контейнер №50 инструкция и цены
  • Heel (Германия)
- +

Код товара: 3295

Энгистол описание

Лекарственное средство: ЭНГИСТОЛ (ENGYSTOL)
Форма выпуска: таблетки 
Группа: средства, действующие на респираторную систему
Подгруппа: прочие препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях

Состав: 1 таблетка содержит: Sulfur D4 – 37,5 мг, Sulfur D10 – 37,5 мг, Vincetoxicum hirundinaria D6 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D10 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D30 – 75 мг. Вспомогательные вещества: магния стеарат; лактоза, миногидрат.

Энгистол инструкция

Энгістол

 

Склад

1 таблетка містить: діючі речовини: Sulfur D4 – 37,5 мг, Sulfur D10 – 37,5 мг, Vincetoxicum hirundinaria D6 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D10 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D30 – 75 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат; лактоза, моногідрат.

 

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі, з фаскою, від білого до жовто-білого кольору, без запаху.

 

Фармакотерапевтична група: комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості: фармакодинамічні та фармакокінетичні властивості дя гомеопатичних препаратів не визначаються.

 

Показання

У комплексному лікуванні грипу та інших вірусних захворювань.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: сумісний з іншими лікарськими засобами.

Особливості застосування: препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Якщо симптоми не зникають або стан пацієнта погіршується, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю: токсичність у період вагітності та годування груддю гомеопатично розведених речовин, що входять до складу даного лікарського засобу, не встановлена.

Про жодні небажані реакції не повідомлялося.

Питання про доцільність застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, вирішує лікар індивідуально, з урахуванням користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: не впливає.

 

Спосіб застосування та дози

Разова доза: для дорослих та дітей віком від 12 років – 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування), для дітей віком до 12 років – 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайних ложки) кип’яченої води кімнатної температури та застосовувати разову вікову дозу: дітям віком до 1 року – 1 чайна ложка, дітям віком від 1 до 6 років – 2 чайних ложки, дітям віком від 6 до 12 років – 3 чайних ложки. Разову вікову дозу приймати 3 рази на добу за 15–20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу. З метою профілактики грипу, ГРВІ приймати разову вікову дозу 1–2 рази на добу.

Курс лікування – 2–4 тижні.

Діти: препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Передозування: не відзначалося.

Побічні реакції: в окремих випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк. Якщо виникли такі реакції, необхідно тимчасово припинити застосування препарату.

 

Термін придатності: 5 років. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця.

 

Умови зберігання 

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Категорія відпуску: без рецепта.

 

Виробник: Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ/Biologische Heilmittel Heel GmbH.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності: Д-р Рекевег-штрасе 2-4, 76532 Баден-Баден, Німеччина/Dr. Reckeweg-Str. 2-4, 76532 Baden-Baden, Germany.

 

Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/2053/02/01 від 20.02.2018 р.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією на лікарський засіб.  

Энгистол отзывы

Герпес для меня самая неприятная болезнь связанная с холодным временем года.. За полгода у меня ранки на губах и в носу не переводились практически никогда. Так было пока знакомая фармацевт не посоветовала таблетки Энгистол. Я тогда пропила их курсом 4 недели, затем перерыв две недели и повторила все еще раз. Ситуация нормализовалась. Теперь всегда в начале осени в целях профилактики рассасываю по 1 таблетке Энгистола каждый день. От герпеса вылечиться невозможно. Если вирус попал в организм, то это навсегда. Но Энгистол не даёт ему разбушеваться.

Написать отзыв