Залиште e-mail, і ми напишемо, щойно він повернеться!
Опис
Форма випуску: таблетки № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: піразолони
Склад: 1 таблетка містить: парацетамолу - 300,0 мг, натрію метамізолу - 150,0 мг, кофеїну - 50,0 мг, фенобарбіталу - 15,0 мг, кодеїну фосфату - 10,0 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
Не можна
Водіям
Не можна
Дітям
З обережністю
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Інструкція
Характеристики
| Код товару | 8800 |
| Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
| Фармакотерапевтична група | Піразолони; Інші анальгетики та антипіретики; Анальгетики; Засоби, що діють на нервову систему; Метамізол натрій, комбінації з психолептиками. |
| Номер Реєстраційного посвідчення | UA/2657/01/01 |
| Лінійка продуктів | Седалгін |
| Бренд | Балканфарма |
| Вид | Нео |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.



