
Опис
Лікарський засіб: ГРИПОЦИТРОН ФОРТЕ (GRIPOCITRON FORTE)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину по 4,0 г в пакеті; по 10 пакетів у картонній коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 пакет містить парацетамолу 650 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг (PARACETAMOLUM)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину по 4,0 г в пакеті; по 10 пакетів у картонній коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 пакет містить парацетамолу 650 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
Можна
Вагітним
Не можна
Водіям
Не можна
Дітям
Можна
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 3102 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Грипоцитрон |
Бренд | Здоров'я |
Вид | Форте |
Форма випуску | Порошок |
Кількість | 10 шт |
Характеристики
Код товару | 3102 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Грипоцитрон |
Бренд | Здоров'я |
Вид | Форте |
Форма випуску | Порошок |
Кількість | 10 шт |
Країна | Україна |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
Можна |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Не можна |
Дітям |
З 12 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |