Детримакс капс. 1000 МЕ №60

?
 • Детримакс капс. 1000 МЕ №60
 • Детримакс капс. 1000 МЕ №60
 • Детримакс капс. 1000 МЕ №60
 • Unipharm (США)
- +

Код товара: 76590

Детримакс описание

Биологически активное вещество: ДЕТРИМАКС (DETRIMAX)
Форма выпуска: капсулы №60
Класс: диетические добавки — источники моновитаминов и витаминоподобных веществ, диетические добавки к пище, влияющие, преимущественно, на процессы тканевого обмена

Детримакс инструкция

Склад

вітамін D3 (холекальциферол) 25 µg (мкг) - 1000 IU (МО)

допоміжні речовини: сафлорова олія;  оболонка: желатин, гліцерин, вода

 

Харчова (поживна) цінність 1 капсули: білки – 0,04 g (г); жири – 0,08 g (г), вуглеводи – 0,02 g (г);

енергетична цінність (калорійність) 1 капсули: 1,0 kcal (ккал).

Харчова  (поживна) цінність на 100 g (г) продукту: білки – 24,85 g (г); жири – 56,66 g (г), вуглеводи – 14,06 (g) г; енергетична цінність (калорійність) на 100 (g) г продукту: 643,1kcal (ккал).

 

Властивості вітаміну D3:

Вітамін D3 (холекальциферол) - життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності практично всіх органів і систем людського організму.

 

 1. Регулювання енергетичного потенціалу клітин. Сприяє зняттю втоми і підвищенню тонусу організму через регулювання власного енергетичного потенціалу клітин. В результаті впливу вітаміну D3 в мітохондріях клітин підвищується синтез АТФ (аденозинтрифосфату), який є власним універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі7.
 2. Імунна система. Сприяє активації захисної функції організму, позитивно впливаючи як на вроджений, так і набутий імунітет3. Вітамін D3 запускає синтез в організмі власних антимікробних пептидів: кателіцидину і дефензинів. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку застудних захворювань4. Вітамін D3 забезпечує регулюючий вплив на зростання, розвиток та оновлення клітин імунної системи5,6. Нестача вітаміну D3 в організмі може призводити до послаблення імунного захисту організму.
 3. Нервова система.  Вітамін D3 може позитивно впливати на діяльність нервової системи, у тому числі психо-емоційну сферу та когнітивні функції: настрій, пам'ять, увагу, працездатність, загальний тонус організму. Вітамін D3 бере участь у синтезі нейромедіаторів - біологічно активних речовин, за допомогою яких здійснюється передача імпульсів між нервовими клітинами8. Вітамін D3 здатний надавати позитивний вплив на синтез серотоніну та допаміну10, які мають величезне значення для нормального психо-емоційного стану людини9.
 4. Кісткова система. Вітамін D3 бере участь в регуляції фосфорно-кальцієвого обміну: сприяє засвоєнню кальцію в кишківнику, підтримує необхідний рівень кальцію та фосфору в крові, активізує кістковий метаболізм. Сприяє забезпеченню міцності кісток і зубів, зниженню ризику розвитку рахіту, остеомаляції1,2.
 5. М'язова система. Вітамін D3 сприяє підтримці сили м'язів і нервово-м'язової провідності3, завдяки чому знижує ризик падінь та переломів.
 6. Ендокринна система. Вітамін D3 впливає на метаболізм глюкози і інсуліну, а дефіцит вітаміну D3 є фактором ризику для розвитку інсулінорезистентності, порушення толерантності до глюкози. Вітамін D3 може стимулювати секрецію інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, а також опосередковано активує кальцій-залежну ендопептідазу бета-клітин, яка перетворює проінсулін в активний інсулін. Вітамін D3 може впливати на чутливість тканин до інсуліну безпосередньо, стимулюючи експресію рецепторів інсуліну в клітинах14. Вітамін D3 позитивно впливає на ліпідний обмін, сприяючи зниженню в крові рівня загального холестерину, тригліцеридів та ліпідів низької щільності15. Вітамін D3 відіграє істотну роль в корекції ожиріння і перебігу метаболічного синдрому.
 7. Бронхо-легенева система. Вітамін D3 сприяє запобіганню патологічних змін гладких м'язів повітроносних шляхів, регулює скорочення м'язів дихальних шляхів і запальну відповідь, що сприяє нормальному функціонуванню легенів.11
 8. Репродуктивна функція. Вітамін D3 стимулює синтез жіночих і чоловічих статевих гормонів: естрогену, прогестерону, тестостерону. Вітамін D3 позитивно впливає на репродуктивну функцію, як жінок, так і чоловіків12,13. Рекомендується для застосування у пар, які планують вагітність або зазнають труднощів при зачатті дитини. У жінок з достатнім рівнем вітаміну D3 запліднення яйцеклітин відбувається частіше. Нормальний рівень вітаміну D3 дозволяє поліпшити результати екстракорпорального запліднення. Найімовірніше, цей ефект обумовлений впливом вітаміну D3 на ендометрій. Прийом вітаміну D3 дозволяє підвищити товщину ендометрія у жінок з синдромом полікістозних яєчників.
 9. Серцево-судинна система. Вітамін D3 є важливим фактором нормального функціонування серцево-судинної системи 16,17. Вітамін D3 позитивно впливає на важливі фактори протидії розвитку артеріальної гіпертензії: нормальне функціонування ендотелію, стан м'язової стінки судин, та на процеси згортання крові.

 

Властивості сафлорової олії:

Сафлорова олія - рослинна олія, що отримується з насіння сафлору красильного (Carthamus tinctorius), яка містить Омега-6 поліненасичені жирні кислоти, жиророзчинні вітамін Е і К. Сафлорова олія покращує засвоєння вітаміну D3.

 

Потреба у вітаміні D3 може підвищується при:

 • недостатньому перебуванні на сонці (у тому числі у зв’язку з графіком роботи)
 • недостатньому споживання продуктів, що містять вітамін D3
 • вегетаріанській або низькокалорійній дієті 
 • проживанні в регіонах з забрудненим довкіллям
 • дефіциті сну
 • використанні кремів з УФ-фільтрами

 

Вживання капсул ДЕТРІМАКС® 1000 (згідно з  рекомендаціями щодо споживання) та одночасне помірне перебування під сонячним світлом не приводить до ризику передозування вітаміну D3.

Рекомендації щодо споживання

може бути рекомендована для корекції раціонів харчування, як додаткове джерело вітаміну D3 для дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та  людям похилого віку. Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору;

належному функціонуванню імунної системи; підтриманню нормального стану кісток і зубів;

зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Кількість (порція) дієтичної добавки, рекомендована для щоденного споживання: дорослим по

1 капсулі 1 раз на день під час їди.

 

Тривалість курсу споживання: 30 днів. Більш тривале споживання узгоджується з лікарем.

 

Застереження до споживання

гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D;
виражені порушення функції нирок, сечокам'яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.  Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.  Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед споживанням обов'язкова консультація лікаря.

 

Не є лікарським засобом.

 

Форма випуску: капсули масою 150 mg (мг), по 60 капсул у картонній коробці (4 блістери по 15 капсул)

 

Умови зберігання

Зберігати у первинній упаковці виробника при температурі від +15 °C до +25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Термін придатності: 3 роки.

 

Виробник: Куртіс Хелс Капс Сп. з о.о. (Curtis Health Caps Sp. z o.o.)

Адреса виробництва: Висоготово, вул. Баторовска, 52, 62-081 Пшезмерово, Польща

(Manufacturing site: Wysogotowo, ul. Batarowska 52, 62-081 Przeźmierowo, Poland для

Юніфарм Лабораторіз Лімітед, (Unipharm Laboratories Limited), Юридична адреса: 38/39 Фіцвільям Сквер Вест, Дублін 2, DO2 NX53, Ірландія (38/39 Fitzwilliam Square West, Dublin 2, DO2 NX53, Ireland).

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00

Детримакс отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

С этим товаром покупают

Отипакс

Biocodex (Франция)

от 101 грн
Индометацин

6 производителей

от 19 грн
Цитиколин

4 производителя

от 267 грн
Касторовое масло

7 производителей

от 6 грн