-
397 грн
Опис
Форма випуску: р-н д/інф.
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: Парацетамол - 10 мг/м (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
З обережністю
Вагітним
З обережністю
Водіям
Можна
Дітям
З обережністю
Діабетикам
З обережністю
Годуючим
Не можна
Інструкція
Характеристики
| Код товару | 37720 |
| Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
| Фармакотерапевтична група | Аніліди; Інші анальгетики та антипіретики; Анальгетики; Засоби, що діють на нервову систему; Парацетамол. |
| Номер Реєстраційного посвідчення | UA/11931/01/01 |
| Бренд | Юнік |
| Форма випуску | Розчин |
| Дозування | 10 мг/мл |
Відгуки
Всі відгуки
Немає відгуків про цей товар.











