
Опис
Лікарський засіб: ГРИПОЦИТРОН КІДС ЛИМОН (GRIPOCITRON KIDS LEMON)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину по 4 г порошокошку в пакеті; по 5 або 10 пакетів у коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 пакет містить парацетамолу 160 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, хлорфенаміну малеату 1 мг (PARACETAMOLUM)
Форма випуску: порошокошок для орального розчину по 4 г порошокошку в пакеті; по 5 або 10 пакетів у коробці
Група: інші анальгетики та антипіретики
Підгруппа: аніліди
Склад: 1 пакет містить парацетамолу 160 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, хлорфенаміну малеату 1 мг (PARACETAMOLUM)
Кому можна
Алергікам
Можна
Вагітним
Не можна
Водіям
З обережністю
Дітям
Можна
Діабетикам
Не можна
Годуючим
Не можна
Характеристики
Код товару | 2767 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Грипоцитрон |
Бренд | Здоров'я |
Вид | Кідс |
Форма випуску | Порошок |
Кількість | 10 шт |
Характеристики
Код товару | 2767 |
Категорія | Знеболюючі (анальгетики), При болю і спазмах, Симптоми, Перша допомога |
Лінійка продуктів | Грипоцитрон |
Бренд | Здоров'я |
Вид | Кідс |
Форма випуску | Порошок |
Кількість | 10 шт |
Країна | Україна |
Спосіб застосування | Перорально |
Кому можна
Алергікам |
Можна |
Вагітним |
Не можна |
Водіям |
Протипоказано протягом 4 годин після прийому препарату |
Дітям |
З 2 років |
Діабетикам |
Не можна |
Годуючим |
Не можна |